KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16914334

nr 1691 4334

Roger Risberg

(1956-2011), Sverige

Tusch, 2 st, Monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 42x32-57x44 cm

Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:12:24

25/3 22:36:34 1      Vinnande bud

Roger Risberg

Läs mer om Roger Risberg